• Úvod
  • Svěřte svůj nos přírodní síle bylin

Svěřte svůj nos přírodní síle bylin

Nosní kapky se směsí éterických olejů eukalyptu, máty, tymiánu, borovicového jehličí a heřmánku, se po dlouhá léta těší velké oblibě. Jsou nejen účinné, ale také jemné a vhodné pro dospělé i děti od 1 roku. Obávat se jich nemusí ani těhotné a kojící ženy. 

Vlastnosti Pinio-Nasalu

Pečlivě vyvážená kombinace obsažených éterických olejů posiluje imunitu a má celou řadu dalších vynikajících vlastností:

  • borovicové jehličí působí antisepticky, protizánětlivě a pomáhá při nachlazení
  • eukalyptus působí antibakteriálně, protivirově, pomáhá při nachlazení, uklidňuje
  • rozmarýn antioxidant, posiluje imunitní systém
  • máta peprná působí antisepticky, protikřečově, osvědčuje se při přehřátí i prochlazení, podporuje dýchání a snižuje horečku
  • tymián působí antibakteriálně, protivirově, ulevuje při nachlazení, vyvolává pocení.

Uvedené éterické oleje postiženou tkáň desinfikují, dobře prokrví, zmenší dráždivost a následně sliznice hojí. Mají tak skutečně blahodárný vliv na infekční zánětlivá onemocnění dýchacích cest (záněty hrtanu, průdušnice a průdušek) a navíc mají silné antioxidační účinky.

Pinio-Nasal má skutečně silný mikrobiální účinek. Použitý mandlový olej navíc umožňují léčivé látce ulpět na sliznicích mnohem snáze, než to dokáže tekutina. Díky tomu efektivně zklidňují podrážděné sliznice a uvolňují ucpaný nos. Pinio-Nasal se může zpočátku používat mnohem častěji, než bývá u běžných nosních kapek zvykem - v počátcích i v hodinových intervalech. Malým dětem je spíše než kapání prostředku do nosu vhodnější nosní dírky vytírat vatovým tamponkem namočeným do přípravku. Pinio-Nasal je samozřejmě možné také inhalovat, případně použít několik kapek do aromalampy.

Na rýmu a ucpaný nos díky společnosti RosenPharma už zase existuje spolehlivý přírodní přípravek. Chcete-li úlevu bez podráždění, chtějte v lékárně Pinio-Nasal - přípravek spolehlivý, přesto jemný i k nosánkům malých dětí.

Jít na Pinio-Nasal >>

Pinio-Nasal nosní kapky/sprej

Pinio-Nasal nosní kapky/sprej

Oblíbené bylinné nosní kapky jsou po výpadku výroby zpět. Nyní je v lékárně žádejte...
Pinio-Nasal nosní mast

Pinio-Nasal nosní mast

Nosní mast s éterickými oleji k ošetření pokožky nosu a jeho okolí...
Svěřte svůj nos přírodní síle bylin

Svěřte svůj nos přírodní síle bylin

Oblíbené bylinné nosní kapky jsou po výpadku výroby zpět. Nyní je v lékárně žádejte...

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz